Zapraszamy do stowarzyszenia – otwarte spotkanie dla zainteresowanych w Pobiedziskach 15.11.2022

Zapraszamy do stowarzyszenia – otwarte spotkanie dla zainteresowanych w Pobiedziskach 15.11.2022

Kochamy to, co robimy i uwielbiamy region, w którym działamy! Chcemy poznawać nowe osoby i rozszerzać nasz zespół, dlatego zapraszamy zaciekawione osoby na otwarte spotkanie informacyjne o Stowarzyszeniu Kasztelania Ostrowska. Wiele osób zna działania realizowane przez stowarzyszenie, a wielu chciałoby więcej dowiedzieć się, czym jest stowarzyszenie, kto je tworzy, jakie są jego cele i jak można dołączyć.

W Pobiedziskach spotykamy się 15 listopada o 18:00 w Centrum Edukacji Regionalnej przy ul. K. Odnowiciela 12. To spotkanie dla osób zaciekawionych działalnością stowarzyszenia, osób które od pewnego czasu zastanawiały się czy jak dołączyć oraz dla osób, które chciałyby nawiązać współpracę. Podczas spotkania porozmawiamy o:

  • misji organizacji w kontekście między innymi celów, łączenia osób z różnych miejscowości oraz poszukiwań inspiracji w walorach regionu
  • strukturze stowarzyszenia, w tym o jego grupach
  • rodzajach członkostwa
  • realizacji pomysłów i prowadzenia inicjatyw raz po raz lub długofalowo
  • komunikacji między członkami
  • zasobach – Centrach Edukacji Regionalnej i pasjach członków stowarzyszenia

Dla zainteresowanych będzie to okazja do dołączenia na miejscu do naszego stowarzyszenia oraz wybrania grup, w których realizujemy swoje działania, spędzamy czas oraz spotykamy się z innymi koordynatorami.

Na spotkanie nie trzeba zapisywać się. Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań warto do nas dzwonić lub pisać – kasztelaniaostrowska@gmail.com, tel. 519 731 344 oraz nasz fanpejdż na Facebooku

Poniżej grupy działające obecnie w stowarzyszeniu:

Dodaj komentarz