Warsztaty ilustratorskie dla dorosłych. Kalendarz | POBIEDZISKA | 3.10.2023 | Pracownia Rysunku, Malarstwa, Grafiki

Warsztaty ilustratorskie dla dorosłych. Kalendarz | POBIEDZISKA | 3.10.2023 | Pracownia Rysunku, Malarstwa, Grafiki

3

PAŹDZIERNIKA

17.00

Pobiedziska

Centrum Edukacji Regionalnej

ul. K. Odnowiciela 12

BAR 2022.12.27 logo

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszym niezwykłym projekcie twórczym, kierowanym do osób, które kochają rysować i posiadają pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Pragniemy wspólnie stworzyć niezwykły kalendarz przyrodniczy, który będzie jednocześnie przyciągającym oknem do fascynującego świata natury i dziełem sztuki.

Podczas 8 inspirujących spotkań będziemy tworzyć ilustracje do tego wyjątkowego kalendarza, a także przygotujemy treści opisujące jego motywy. Naszym głównym bohaterem i narratorem będzie gwiazdosz wyniosły, grzyb i jednocześnie jeden z przyrodniczych symboli naszego pięknego regionu.

Planujemy także 2 spotkania plenerowe, podczas których zanurzymy się w otaczającą nas przyrodę, czerpiąc inspirację i wiedzę, której potrzebujemy do stworzenia naszych ilustracji. To będzie czas nie tylko twórczej pracy, ale także odkrywania i zrozumienia bogactwa naszego lokalnego ekosystemu.

Warto podkreślić, że nasz kalendarz przyrodniczy to inicjatywa oddolna i charytatywna. Nasza praca ma na celu nie tylko wyrażenie naszej miłości do sztuki i natury, ale także wsparcie określonej celu społecznej. To właśnie poprzez nasze działania twórcze możemy wpłynąć na pozytywne zmiany w naszej społeczności. Realizujemy go we współpracy z grupą przyrodników „Dzikie Dziedzictwo”. Współpracę w tym zakresie koordynuje Barbara Kudławiec, pasjonatka grzybów, wieloletnia badaczka mykobioty regionu Kasztelanii Ostrowskiej oraz innych zakątków Polski. Zapraszamy na czas twórczej kreatywności.

Zapraszamy Cię serdecznie do przyłączenia się do naszego projektu i spędzenia czasu w atmosferze twórczej kreatywności. Razem stworzymy coś wyjątkowego i wartościowego. Do zobaczenia na naszych spotkaniach!

TERMIN I MIEJSCE

17.00 – Pobiedziska, Centrum Edukacji Regionalnej, ul. K. Odnowiciela 12, PINEZKA

8 spotkań we wtorki – terminarz zostanie omówiony na spotkaniu organizacyjnym 3 października, a następnie opublikowany na stronie internetowej. Zależy nam, abyśmy w gronie uczestników projektu dobrali najlepsze dla nas terminy.

DLA KOGO?

Pracownia Grafiki i Rysunku z naszej regionalnej grupy twórców Barwiarnia zaprasza osoby dorosłe i młodzież (osoby powyżej 13 lat) do udziału w projekcie rysowania ilustracji przyrodniczych. Kierujemy nasze zaproszenie do osób lubiących rysować, chcących nauczyć się rysować lub dla osób mających w tym pewne doświadczenie. 

ZAPISY, OPŁATY

liczba uczestników : 6 osób
wpisowe 80 zł od osoby za serię 7 spotkań

Wpisowe za udział w projekcie zbieramy na pierwszym spotkaniu, gdy dołączysz do nas. Zapisy prowadzimy przez formularz.

PROWADZĄCY I ORGANIZATORZY

Koordynuje Barbara Gajdzińska

Inicjatywa realizowana z środków własnych organizacji, w tym ze wsparcia naszych Darczyńców i Mecenasów

Dodaj komentarz