Projekt 1# | POBIEDZISKA | zapisy do projektu Młodej Barwiarni

Projekt 1# | POBIEDZISKA | zapisy do projektu Młodej Barwiarni

Młoda Barwiarnia to grupa artystyczna dla osób w wieku 6-16 lat. Projekt, który ruszy w maju potrwa przez 6 spotkań we wtorki o 17:00 w Centrum Edukacji Regionalnej w Pobiedziskach. Spotkanie w pracowni trwa 1,5 – 2 godz.

Projekt 1# Wiktoria Kucharczak zaprasza 10 uczestników do projektu artystycznego. Techniki będą dotyczyły grafiki warsztatowej. Tematyka będzie wypadkową eksperymentu. Wszystko opatuli dla nas nauka, a tak dokładnie chemia, która towarzyszyć nam będzie w formie empirycznej przez cały cykl zajęć. Receptury, metale, reakcje chemiczne.

Zapisy do tego projektu Młodej Barwiarni rozpoczynamy 9 maja przez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. Materiały i przygotowanie do finału projektu pochodzą z wpisowego uczestników, 360 zł jednorazowo na sześć spotkań co tygodniowych (grafik spotkań uzgodniony zostanie z uczestnikami jeszcze w maju).

Po więcej informacji zapraszamy ponadto na spotkanie informacyjne, które odbędzie się online na platformie Google Meets 18 maja o 20:00 – LINK DO SPOTKANIA

Po zakończeniu pierwszego projektu planujemy wystawę prac i dyskusję z młodymi twórcami.

O kuratorce tego projektu

Wiktoria Kucharczak – edukatorka, artystka. Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego oraz Akademii Sztuki w Szczecinie. Stypendystka miasta Szczecin, z dorobkiem wystawienniczym i kuratorskim. W swoich pracach działa głównie ze społecznościami i pluralizmem językowym. Techniki których używa musi najpierw przerobić na własną rękę. W edukowaniu kładzie nacisk na eksperyment, budowanie samoświadomości kreacyjnej, a swoją pracę nazywa po akademicku – konsultacyjną, dając tym samym pole do działania uczestnikom zajęć.

Dodaj komentarz