Warsztat fotografii miejskiej w Pobiedziskach

Warsztat fotografii miejskiej w Pobiedziskach

Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 13 lat na warsztaty terenowe, podczas których fotografowane będą zabytkowe obiekty Pobiedzisk. Warsztaty poprowadzi Filip Biegański, fotograf, autor m.in. dokumentacyjnej wystawy o cmentarzach naszego regionu.

Ten temat nie jest przypadkowy – chcemy połączyć szlifowanie obserwacji, fotografowania architektury oraz przestrzeni miasta z poznaniem interesujących miejsc w Pobiedziskach. Później wybrane przez uczestników fotografie pojawią się w ogólnodostępnej internetowej Bazie Danych o Regionie z wyróżnionym zapisem o autorstwie prac. Warsztat ma wymiar praktyczny – wskazówki i doświadczenia prowadzącego będą na bieżąco konfrontowane z odwiedzanymi przestrzeniami Pobiedzisk i przemyśleniami uczestników.

Zaczynamy 25 września w godzinach 10:00 – 12:30. Zbiórka odbędzie się w Centrum Edukacji Regionalnej w Pobiedziskach przy ul. K. Odnowiciela 12. Warsztaty planujemy dla 12 osób, dlatego prosimy o zapisy przez krótki formularz. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie dofinansowano z środków Europejskiego Funduszu Solidarności.

 

ZGŁOŚ SIĘ NA TE WARSZTATY PRZEZ FORMULARZ INTERNETOWY <<<

 

Działanie dofinansowane dzięki wsparciu środków Europejskiego Korpusu Solidarności.

Dodaj komentarz