Świąteczne spotkanie sympatyków i członków | LEDNOGÓRA | czas rozmów, podsumowania, smaków

Świąteczne spotkanie sympatyków i członków | LEDNOGÓRA | czas rozmów, podsumowania, smaków

Czas związany ze świętami Bożego Narodzenia to zawsze okres, w którym wiele jest spotkań w radosnej atmosferze z bliskimi nad osobami. W tym roku my również chcemy spotkać się w gronie sympatyków Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska. Dlatego wszystkie osoby, zarówno te bezpośrednio zaangażowane w nasze działania i ich bliskich, jak i te, które uczestniczą w nich sporadycznie, włączają się czasem w nasze projekty, wspierają nas w dowolny sposób lub dopiero chciałaby zacząć działać zapraszamy na świąteczne spotkanie 19 grudnia 2022 o godz. 18:00 do naszej siedziby w Lednogórze.

Podczas spotkania w luźnej atmosferze będzie okazja poznać się lepiej i porozmawiać, by w przyszłości z jeszcze większa przyjemnością prowadzić kolejne nasze wspólne aktywności. Każdy niechaj dołoży od siebie na wspólny stół smaki, które są mu bliskie. Na spotkanie nie trzeba zapisywać się. Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań warto do nas dzwonić lub pisać – kasztelaniaostrowska@gmail.com, tel. 519 731 344 oraz przez nasz fanpejdż na Facebooku

Dodaj komentarz