Dziękujemy darczyńcom za wsparcie w 2020 roku

Dziękujemy darczyńcom za wsparcie w 2020 roku

W ubiegłym roku nasze działania darowiznami na łączną kwotę 5000 zł wsparło kilkanaście osób. Zrobili to spontanicznie bez większej akcji zbiórki środków. Wszystkim naszym darczyńcom chcemy BARDZO serdecznie teraz podziękować. To dzięki Wam możemy prowadzić niezależne działania, utrzymywać Centrum Edukacji Regionalnej w Lednogórze i Pobiedziskach, drukować materiały edukacyjne o regionie (czekają do rozdania zakładki edukacyjne od grupy Dzikie Dziedzictwo, pocztówki od Barwiarni) oraz odłożyć te środki na autokarowy wyjazd Akademii Młodych Przyrodników na terenowe zajęcia w maju.

W takich chwilach czujemy bardzo wsparcie dla realizowanych wspólnie działań społecznych. Wymierne efekty już widać, a kolejne właśnie szykujemy. Ośmieliliście nas do pewnego pomysłu, który z Waszym wsparciem umożliwi nam zrobienie czegoś przełomowego i bardzo ważnego dla regionu Kasztelanii Ostrowskiej – o tym dowiecie się w kwietniu. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie, bo to będzie coś wiekopomnego 🙂

Pamiętajcie proszę o możliwości odliczenia przekazanych nam darowizn w swoim rocznym rozliczeniu PIT. A za Waszą pomoc w 2020 r. przesyłamy ogromne DZIĘKUJEMY!

Dodaj komentarz