Nasze działania z Europejskim Korpusem Solidarności

Nasze działania z Europejskim Korpusem Solidarności

Nasza młoda ekipa z KO_Pracowni razem z innymi grupami stowarzyszenia złożyła wniosek o dofinansowanie swoich pomysłów. Tak, pisali go samodzielnie młodzi ludzie z naszego regionu 😃
 
Komisja konkursowa wybrała ten pomysł w ramach programu Unii Europejskiej – Europejski Korpus Solidarności. „Kasztelania Ostrowska – poszukajmy, co nas łączy” to kwintesencja naszej misji – tworzyć zespół działający regionalnie. To zaledwie początek, bo teraz przyjdzie czas realizacji.
 

To też ogromna radość, bo działania młodych liderów stowarzyszenia pokazują, że na równi ze starszymi kolegami mogą od kilku już lat realizować swoje pomysły. To bardzo budujące!

W ramach naszej jednostki planujemy wiele działań. W naszym regionie powstaną tablice edukacyjne, kafle z symbolami regionu oraz tablice wjazdowe. W planach jest także zorganizowanie seminariów oraz warsztatów, czy wydanie zina. Nasz projekt skierowany jest dla wszystkich zainteresowanych osób, niezależnie na wiek czy zainteresowania. Zależy nam na zaangażowaniu jak największej ilości mieszkańców oraz miejscowości. Spodziewajcie się nas u siebie niedługo!

Dodaj komentarz